Premia za założenie konta osobistego w banku Santander

Premia za założenie konta osobistego w santander

Wszelkie informacje dotyczące aktualnych warunków promocji w Santander za założenie konta znajdziesz klikając powyższy przycisk.

Konto Jakie Chcę - Santander Consumer Bank

Dla osób niebędących jeszcze klientami, Santander Consumer Bank przygotował naprawdę ciekawą ofertę. Wybierając tę propozycję, maksymalna premia za założenie konta, jaką możesz uzyskać, wynosi aż 580 złotych!

  • 100 złotych za założenie konta i wyrobienie karty płatniczej
  • 200 zł za aktywność w lipcu, sierpniu i wrześniu: zaloguj się do aplikacji mobilnej (1 raz w miesiącu) wykonaj bezkontaktową transakcję kartą na minimum 10 zł (1 raz w miesiącu), zapewnij każdego miesiąca wpływ o minimalnej wysokości 1000 zł.
  • 100 złotych za wykonanie 3 płatności mobilnych co miesiąc od lipca do grudnia
  • 80 zł za polecenie konta

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie informacje na temat aktualnych warunków promocji, jak i czasu jej trwania znajdziesz klikają c w powyższy link „ZAŁÓŻ KONTO TERAZ”

Oczywiście! A nawet jest to wskazane. Do założenia konta w banku potrzebujesz Laptopa lub Smartfona z dostępem do internetu 🙂

Jak najbardziej, konto może założyć każda osoba z osobna. Każda osoba otrzyma deklarowane wynagrodzenie. Aby mieć pewność, że premia zostanie prawidłowo wypłacone, lepiej każde konto założyć z innego urządzenia.

Masz pytania?

Napisz do nas przez formularz znajdujący się w zakładce KONTAKT