Promocje bankowe za założenie konta osobistego w banku

Zestawienie najlepszych promocji bankowych, na których Ty i Twoi bliscy zarobią najwiecej!

Promocje bankowe w 2022

Szukasz sposobu na pewny i bezpieczny, dodatkowy zarobek? Wiedz, że istnieje prosty sposób na zdobycie wcale niemałej gotówki wykorzystując promocje przygotowane przez rzetelnych i pewnych partnerów, jakimi są bez wątpienia instytucje bankowe. Co więcej – promocje bankowe nie wymagają od Ciebie jakiejkolwiek inwestycji. Wystarczy jedynie, że dołączysz do grona klientów danego banku i spełnisz kilka podstawowych warunków. Pieniądze uzyskać może każda osoba, która ukończyła osiemnasty rok życia

Brzmi kusząco? Zapraszamy do dalszej lektury – przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, a także zestawienie najbardziej interesujących promocji bankowych w 2022 roku. 

Na czym polegają promocje bankowe?

Banki, jak każda inna instytucja finansowa, potrzebują stałego dopływu klientów, aby móc stale się rozwijać. Ponieważ konkurencja jest obecnie naprawdę bardzo duża, wiele z nich jest gotowych wręcz zapłacić Ci za wypróbowanie ich usług. Na tym właśnie polegają promocje w bankach.

Wystarczy, że przetetujesz objętą promocję usługę danej instytucji bankowej, a na Twoje konto wpłynie niemała kwota pieniędzy. Jeśli zdecydujesz, że produkt danego banku nie przypada Ci do gustu, zawsze możesz z niego zrezygnować, bez jakichkolwiek konsekwencji. Wiedz jednak, że wiele banków dodatkowo nagradza (pod pewnymi warunkami) osoby, które nie tylko zainteresowały się danym produktem, ale aktywnie z niego korzystają. 

Najważniejsze promocje bankowe - Odbierz premię za założenie konta

Poniżej znajduje się specjalnie wyselekcjonowana przez nas lista z najlepszymi ofertami banków, dzięki którym zarobisz pieniądze przy minimalnym wysiłku. Banki za założenie konta osobistego nagradzają każdą osobę, która to zrobi zarobkami rzędu od 70zł do nawet 1500zł. Nie zwlekaj i zacznij już teraz zarabiać na bankach!

Przedstawiamy Ci teraz aktualne promocje bankowe. Pamiętaj – każda z nich jest oficjalną akcją promocyjną prowadzoną przez daną instytucję finansową. Masz więc pełną gwarancję bezpieczeństwa wprowadzonych przez siebie danych.

Premia za założenie konta osobistego w santander

Konto osobiste w Santander

Premia za założenie konta osobistego w millenium

Konto osobiste w Millennium

Premia za założenie konta osobistego w BANK PEKAO

Konto osobiste w Bank Pekao

Czym są produkty bankowe?

W zdecydowanej większości przypadków banki zarobisz po prostu testując tanie konta bankowe (często są to konta darmowe). Ile możesz zarobić? Otóż darmowe pieniądze, jakie możesz w ten sposób zyskać, wynoszą od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Zdarza się też, że wysokość takiej premii wynosi grubo ponad 1.000 złotych. Czasami banki chcą wypromowac inne świadczone przez siebie usługi – na przykład karty debetowe. Szczegóły dotyczące danej promocji poznasz zawsze jeszcze przed tym, zanim z niej skorzystasz. 

promocje bankowe

Zacznij zarabiać na bankach

Jak zarabiać na bankach? To bardzo proste i wystarczy Ci do tego jedynie komputer, a nawet smartfon. Aby wykorzystać promocje kont bankowych, po prostu załóż konto w oferującym taką usługę banku i postępuj zgodnie z przewidzianymi w regulaminie warunkami. Pamiętaj – oferowane na konta bankowe promocje organizowane są przez największe banki w Polsce. Jest to bezpieczny i sprawdzony przez tysiące osób sposób na dodatkowy zarobek. Co więcej, nie wykluczają się one wzajemnie. Możesz założyć konta w tylu bankach – i skorzystać z tylu promocyjnych ofert – ilu tylko chcesz.

Czy jest tu jakiś haczyk?

zarabianie na założeniu konta bankowego

Absolutnie nie – zarabianie na bankach jak najbardziej jest możliwel Proponujemy Ci legalne i uczciwe promocje bankowe – w każdej chwili możesz skontaktować się z przedstawicielem danego banku i zapytać o ich prawdziwość. Gwarantujemy, że uzyskasz odpowiedź twierdzącą.

Pamiętaj jednak, że w zdecydowanej większości przypadków oferowana przez bank promocja dotyczyć będzie jedynie nowych klientów. Oznacza to, że jeśli jesteś już klientem danej instytucji finansowej, nie będziesz mógł z niej skorzystać. Nie obawiaj się jednak – tego typu promocje organizowane są przez większość dużych banków w Polsce, z pewnością Ty także możesz otrzymać prezenty za założenie konta bankowego, czy skorzystanie z innej, objętej promocją usługi.

 

Pamiętaj też, że czas wypłaty nie jest natychmiastowy. Większość banków wypłaci Ci należną premię w przeciągu kilku tygodni. Rozumiemy, że może wydawać Ci się to dość długim okresem, jednak pamiętaj: w większości przypadków za regularne korzystanie z danej usługi czekają na Ciebie wartościowe bonusy. Oznacza to, że wybierając okazje bankowe i rejestrując się w trzech, czterech instytucjach możesz zapewnić sobie niemały dodatkowy dochód do pensji przez kilka ładnych miesięcy!

W przypadku wielu banków rejestracja może odbyć się w 100% online, bez wizyty w placówce banku. Wystarczy Ci jedynie dowód osobisty i kilka dokumentów niezbędnych do weryfikacji tożsamości. Oznacza to, że za kilkanaście minut pracy zarobisz nawet kilkaset złotych!

Ciesz się dodatkową gotówką na swoim koncie

Zarabiaj na bankach – to naprawdę jest możliwe. W wielu przypadkach wystarczy jedynie, że założysz swoje konto, a wkrótce potem wpadnie na nie pierwsza pula promocyjnych pieniędzy. Pamiętaj jednak, że oferty bankowe są limitowane. Jeśli zależy Ci na tym, aby skorzystać z konkretnej promocji, postaraj się zrobić to jak najszybciej. W przeciwnym wypadku bowiem moze minąć termin jej ważności – w takim przypadku promocyjne warunki otworzenia konta nie będą już obowiązywać.