Promocje bankowe za założenie konta osobistego w banku Maj 2024

Zestawienie najlepszych promocji bankowych, na których Ty i Twoi bliscy zarobią najwiecej!

Premia za założenie konta osobistego w santander

Konto osobiste w Santander

Premia za założenie konta osobistego w millenium

Konto osobiste w Millennium

Premia za założenie konta osobistego w BANK PEKAO

Konto osobiste w Bank Pekao

Promocje bankowe Maj 2024

Szukasz sposobu na pewny i bezpieczny, dodatkowy zarobek? Wiedz, że istnieje prosty sposób na zdobycie wcale niemałej gotówki wykorzystując promocje przygotowane przez rzetelnych i pewnych partnerów, jakimi są bez wątpienia instytucje bankowe. Co więcej – promocje bankowe nie wymagają od Ciebie jakiejkolwiek inwestycji. Wystarczy jedynie, że dołączysz do grona klientów danego banku i spełnisz kilka podstawowych warunków. Pieniądze uzyskać może każda osoba, która ukończyła osiemnasty rok życia

Brzmi kusząco? Zapraszamy do dalszej lektury – przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, a także zestawienie najbardziej interesujących promocji bankowych w 2022 roku. 

Na czym polegają promocje bankowe?

Banki, jak każda inna instytucja finansowa, potrzebują stałego dopływu klientów, aby móc stale się rozwijać. Ponieważ konkurencja jest obecnie naprawdę bardzo duża, wiele z nich jest gotowych wręcz zapłacić Ci za wypróbowanie ich usług. Na tym właśnie polegają promocje w bankach.

Wystarczy, że przetetujesz objętą promocję usługę danej instytucji bankowej, a na Twoje konto wpłynie niemała kwota pieniędzy. Jeśli zdecydujesz, że produkt danego banku nie przypada Ci do gustu, zawsze możesz z niego zrezygnować, bez jakichkolwiek konsekwencji. Wiedz jednak, że wiele banków dodatkowo nagradza (pod pewnymi warunkami) osoby, które nie tylko zainteresowały się danym produktem, ale aktywnie z niego korzystają. 

Najważniejsze promocje bankowe - Odbierz premię za założenie konta

Poniżej znajduje się specjalnie wyselekcjonowana przez nas lista z najlepszymi ofertami banków, dzięki którym zarobisz pieniądze przy minimalnym wysiłku. Banki za założenie konta osobistego nagradzają każdą osobę, która to zrobi zarobkami rzędu od 70zł do nawet 1500zł. Nie zwlekaj i zacznij już teraz zarabiać na bankach!

Przedstawiamy Ci teraz aktualne promocje bankowe. Pamiętaj – każda z nich jest oficjalną akcją promocyjną prowadzoną przez daną instytucję finansową. Masz więc pełną gwarancję bezpieczeństwa wprowadzonych przez siebie danych.

Pozostałe konta bankowe z najlepszymi warunkami

Poniżej zestawiliśmy pozostałe konta bankowe, które nie tylko są za darmo, ale także możesz na nich zarobić spełniając odpowiednie warunki. Ponadto oferują większość oferuję bardzo korzystne oprocentowanie na lokatach krótkoterminowych,  a także na zwyczajnym koncie oszczędnościowym, gdzie środki możesz wypłacić w każdej chwili!

Czym są produkty bankowe?

W zdecydowanej większości przypadków banki zarobisz po prostu testując tanie konta bankowe (często są to konta darmowe). Ile możesz zarobić? Otóż darmowe pieniądze, jakie możesz w ten sposób zyskać, wynoszą od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Zdarza się też, że wysokość takiej premii wynosi grubo ponad 1.000 złotych. Czasami banki chcą wypromowac inne świadczone przez siebie usługi – na przykład karty debetowe. Szczegóły dotyczące danej promocji poznasz zawsze jeszcze przed tym, zanim z niej skorzystasz. 

promocje bankowe

Zacznij zarabiać na bankach

Jak zarabiać na bankach? To bardzo proste i wystarczy Ci do tego jedynie komputer, a nawet smartfon. Aby wykorzystać promocje kont bankowych, po prostu załóż konto w oferującym taką usługę banku i postępuj zgodnie z przewidzianymi w regulaminie warunkami. Pamiętaj – oferowane na konta bankowe promocje organizowane są przez największe banki w Polsce. Jest to bezpieczny i sprawdzony przez tysiące osób sposób na dodatkowy zarobek. Co więcej, nie wykluczają się one wzajemnie. Możesz założyć konta w tylu bankach – i skorzystać z tylu promocyjnych ofert – ilu tylko chcesz.

Czy jest tu jakiś haczyk?

zarabianie na założeniu konta bankowego

Absolutnie nie – zarabianie na bankach jak najbardziej jest możliwel Proponujemy Ci legalne i uczciwe promocje bankowe – w każdej chwili możesz skontaktować się z przedstawicielem danego banku i zapytać o ich prawdziwość. Gwarantujemy, że uzyskasz odpowiedź twierdzącą.

Pamiętaj jednak, że w zdecydowanej większości przypadków oferowana przez bank promocja dotyczyć będzie jedynie nowych klientów. Oznacza to, że jeśli jesteś już klientem danej instytucji finansowej, nie będziesz mógł z niej skorzystać. Nie obawiaj się jednak – tego typu promocje organizowane są przez większość dużych banków w Polsce, z pewnością Ty także możesz otrzymać prezenty za założenie konta bankowego, czy skorzystanie z innej, objętej promocją usługi.

 

Pamiętaj też, że czas wypłaty nie jest natychmiastowy. Większość banków wypłaci Ci należną premię w przeciągu kilku tygodni. Rozumiemy, że może wydawać Ci się to dość długim okresem, jednak pamiętaj: w większości przypadków za regularne korzystanie z danej usługi czekają na Ciebie wartościowe bonusy. Oznacza to, że wybierając okazje bankowe i rejestrując się w trzech, czterech instytucjach możesz zapewnić sobie niemały dodatkowy dochód do pensji przez kilka ładnych miesięcy!

W przypadku wielu banków rejestracja może odbyć się w 100% online, bez wizyty w placówce banku. Wystarczy Ci jedynie dowód osobisty i kilka dokumentów niezbędnych do weryfikacji tożsamości. Oznacza to, że za kilkanaście minut pracy zarobisz nawet kilkaset złotych!

Ciesz się dodatkową gotówką na swoim koncie

Zarabiaj na bankach – to naprawdę jest możliwe. W wielu przypadkach wystarczy jedynie, że założysz swoje konto, a wkrótce potem wpadnie na nie pierwsza pula promocyjnych pieniędzy. Pamiętaj jednak, że oferty bankowe są limitowane. Jeśli zależy Ci na tym, aby skorzystać z konkretnej promocji, postaraj się zrobić to jak najszybciej. W przeciwnym wypadku bowiem moze minąć termin jej ważności – w takim przypadku promocyjne warunki otworzenia konta nie będą już obowiązywać.