Zainstaluj darmową aplikację

Promocja trwa do 15 grudnia!

keybase

To wyjątkowy wpis – jeszcze tak prostej metody zarobkowej nie było! Żadnego inwestowania, jedyne co zainwestujesz to około 4 minuty czasu 🙂

Zarobienie 60 złotych w ten sposób jest banalnie proste. Poniżej przedstawiamy dokładnie krok po kroku co i jak trzeba zrobić.

Inne metody szybkiego zarobku

Jak zarobić na KEYBASE?

60 PLN za każde zainstalowanie darmowej aplikacji na jednym telefonie
Poziom trudnośći - Bardzo Łatwy
10/10

Zarobek: 60 PLN za każde zainstalowanie na telefonie (Masz w domu 5 telefonów? – zarobisz 5×60=300 – METODA NIEAKTUALNA
Czas pracy: do 5 minut
Darmowy sposób? TAK
Czy muszę coś inwestować? Nie, nie musisz! 🙂

Co to jest Keybase

Monese to brytyjski fintech. Mówiąc po ludzku jest to znana firma finansowa, która świadczy usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm.

Na jakiej zasadzie zarobię 60PLN?

Keybase do 15 grudnia rozdaje za darmo kryptowalutę, którą można zdobyć zakładając konto w aplikacji za darmo. Po zakończeniu całego procesu Ty nam przelewasz tą kryptowalutę a my płacimy Ci przelewem 60PLN za każdą zainstalowaną aplikacją. Więcej szczegółów poniżej. 
Zasada zarobku jest bardzo prosta: 1 Telefon = 1 konto = 60 PLN! Masz 5 telefony swoich domowników? Załóż 4 konta i zarób 240 PLN!

Jak zarobić 60 PLN z tą aplikacją?

Instrukcja opisowa:

Instalujemy aplikację

Uruchamiamy aplikację

Podpinamy numer telefonu

Klikamy następujące przyciski:

Zapisujemy się na odbiór kryptowaluty

To wszystko!

 

 

Czekamy do 15 grudnia kiedy każdy z Was dostanie Wirtualną walutę w zakładce „Wallet”. Zgłoś się do nas po 15 grudnia (poprzez FB lub Kontakt na stronie) – Powiemy Ci jak masz przesłać nam Wirtualną walutę, którą dostałeś/aś, a My przelejemy Ci 60PLN! (Przez przelew bankowy lub BLIK)

 

Jak zarobić więcej niż 60PLN?

Zasada zarobku jest bardzo prosta: 1 Telefon = 1 konto = 60 PLN! Masz 4 telefony swoich domowników? Załóż 4 konta i zarób 240 PLN!