PRACA W DOMU DLA MAM 2021

Praca w domu dla mam w 2024

Praca Online w domu

Jak rodzice wiedzą, żonglerka życia obowiązków na co dzień często czyni je bardzo wykwalifikowanych w wielozadaniowości – zwłaszcza w czasie pandemii.

Pragnienie, aby mieć karierę, a jednocześnie być dostępnym dla dzieci, może przekształcić się w poszukiwanie pracy online, która łączy harmonogram pracującego rodzica z potrzebami finansowymi jego rodziny. Szukanie pracy w domu dla mam i tatusiów może być idealnym sposobem na spełnienie zobowiązań w domu i w karierze.

Według ankiety wśród pracujących rodziców, możliwość elastycznej pracy jest jednym z głównych czynników wpływających na zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Baza danych FlexJobs zawiera listę tysięcy ofert pracy w domu, które oferują rodzicom możliwość wygodnej pracy z domowego biura.

Poniżej przedstawiamy listę 15 takich ofert pracy. Klikając na każdy tytuł pracy przeniesiemy Cię do wszystkich ofert pracy z elastycznością zdalną.

 Sprawdź te 15 prac w domu dla mam i tatusiów

Przedstawiciel ds. obsługi klienta

Praca w domu w dziale obsługi klienta jest obfita. Pracownicy, którzy mogą odbierać telefony, odpowiadać na zapytania, zapewniać klientom pomoc i wykonywać zadania administracyjne będą dobrze wykwalifikowani do tego typu roli. Będziesz potrzebował cichego biura domowego oraz umiejętności uczenia się i korzystania z technologii i programów komputerowych.

Specjalista ds. wprowadzania danych

Jedna z bardziej popularnych prac dla mam i tatusiów pozostających w domu, stanowiska związane z wprowadzaniem danych mogą być bardzo elastyczne, co pozwala na zarządzanie codzienną rutyną z dziećmi poprzez pracę, gdy śpią lub są w szkole. Pracodawcy zatrudniający na stanowiskach związanych z wprowadzaniem danych często wymagają silnych umiejętności pisania na klawiaturze i zwracania uwagi na szczegóły, które są umiejętnościami, które wielu rodziców już posiada.

Koordynator ds. rekrutacji

Jeśli uważasz, że możesz czerpać przyjemność z pomagania ludziom w znalezieniu nowej pracy, praca w dziale rekrutacji może być dobrym wyborem. Koordynatorzy ds. rekrutacji zazwyczaj pomagają pracownikom działu kadr w przeglądaniu życiorysów, przeprowadzaniu kontroli przeszłości, pomaganiu w przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych i przyjmowaniu nowych pracowników.

Korektor

Korektorzy są zazwyczaj bardzo zorientowani na szczegóły i potrafią znaleźć nawet najmniejsze błędy. Jako zdalny korektor, zapewnisz spójność, sprawdzisz formatowanie, potwierdzisz fakty, sprawdzisz gramatykę i wiele więcej.

Pisarz / Bloger

Wiele publikacji i zasobów online jest zainteresowanych tematami rodzicielstwa. Wykorzystaj swoje doświadczenie w rodzicielstwie jako impuls, aby uzyskać wynagrodzenie za pisanie. Przyczynia się do strony internetowej rodziców, mediów społecznościowych lub innych publikacji. Możesz też wykorzystać swoje doświadczenie w zarządzaniu finansami lub karierę jako podstawę do pisania. Wykorzystaj swoje umiejętności opowiadania historii, aby zarobić!

Transkrypcjonista

Praca dla transkrypcjonistów jest dostępna z opcjami zdalnego, niepełnego etatu i elastycznego harmonogramu. Wspólne zadania transkrypcjonisty obejmują przepisywanie treści audio lub pisemnych, przeglądanie raportów i korygowanie błędów. Większość miejsc pracy wymaga umiejętności pisania z prędkością 75 WPM lub więcej.

Wirtualny Asystent

Wirtualni asystenci zapewniają wsparcie administracyjne dla osoby lub zespołu. Obsługa poczty elektronicznej i mediów społecznościowych, utrzymywanie kalendarzy, planowanie spotkań i podróży, planowanie wydarzeń i badania mogą być niektórymi z twoich zadań. Praca wirtualnego asystenta jest wykonywana w 100% z domu i można ją znaleźć na pół etatu lub na cały etat.

Nauczyciel online / korepetytor

Jako rodzic, prawdopodobnie uczyłeś swoje dziecko czytać, udzielałeś mu korepetycji z matematyki i uczyłeś je wszystkich umiejętności życiowych. Edukacja jest najprawdopodobniej częścią twojej codziennej rutyny, więc dlaczego nie przekształcić te umiejętności, aby zarobić dochód?

Pracownik księgowości

Urzędnicy księgowi najczęściej prowadzą dokumentację finansową, uzgadniają wyciągi bankowe, przygotowują raporty, przetwarzają transakcje i zapewniają wsparcie urzędnicze dla działu księgowości. Często wymagane są umiejętności prowadzenia ksiąg rachunkowych, wprowadzania danych i przetwarzania tekstów. Urzędnicy księgowi często mogą znaleźć zdalne role, które mogą być w pełnym wymiarze godzin lub nawet freelance.

Projektant grafiki

Projektanci cyfrowi i wizualni mogą znaleźć świetne role, które pozwalają na pracę całkowicie z domu i często na elastycznym harmonogramie. W karierze grafika możesz tworzyć logo lub reklamy, pomagać w projektowaniu wyglądu i stylu strony internetowej lub tworzyć oznakowania, ulotki lub inne materiały informacyjne. (dowiedz się więcej o zostaniu projektantem graficznym)

Trener Zdrowia

Wiele zostających w domu rodziców pracują pilnie na własnej sprawności fizycznej, aby utrzymać się w formie. Dlaczego nie wykorzystać te umiejętności i dzielić się nimi z innymi? Zdalne role w fitness i zdrowia psychicznego może być idealnym sposobem, aby pomóc innym żyć zdrowszego stylu życia, podczas gdy utrzymanie własnej podróży zdrowia na torze.

Specjalista ds. marketingu

Stanowiska marketingowe mogą przybierać różne formy, w tym koordynatora marketingu, specjalisty SEO, stratega ds. treści, między innymi. W marketingu będziesz pracować nad promocją produktu lub usługi poprzez budowanie marki i zasięg.

Specjalista ds. mediów społecznościowych

Wiele mam jest już zaznajomionych z mediami społecznościowymi, pisząc o osiągnięciach swoich dzieci i śledząc swoje ulubione marki i influencerów, co sprawia, że jest to naturalna praca w domu dla mam. W karierze w mediach społecznościowych, możesz tworzyć treści dla stron społecznościowych firmy, aby pomóc rozwijać ich fanbase i społeczności. (dowiedz się więcej o zostaniu social media managerem)

Konsultant ds. podróży

Wirtualne stanowiska związane z podróżami są obfite. W tej branży, będziesz zarządzać organizacją podróży dla różnych klientów, takich jak linie rejsowe, linie lotnicze, kurorty lub rezerwacje wycieczek. Wiele stanowisk oferuje korzyści w postaci kredytów podróżnych, które mogą również pozwolić Tobie i Twojej rodzinie na podróżowanie. Aby powiedzieć, że jest to pobyt w domu pracy dla mam, które mogą zaoferować korzyści dla całej rodziny!

Projektant stron internetowych

Projektanci stron internetowych tworzą wizualizacje strony internetowej, projektując elementy nawigacyjne, tworząc grafikę, wybierając czcionki i kolory, a także używając kodu HTML. Zazwyczaj wymagane jest wcześniejsze doświadczenie lub portfolio. Projektanci stron internetowych często mogą pracować w domu i mogą znaleźć pracę jako freelancerzy lub w elastycznych godzinach pracy.

 Użyj FlexJobs, aby znaleźć świetną pracę online dla mam i tatusiów

Znalezienie pracy, którą można wykonywać w domu, może okazać się strzałem w dziesiątkę dla rodziców, a my możemy Ci w tym pomóc! Życzymy Ci powodzenia w poszukiwaniach!

Jak przydatny był ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 60

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.