zarabianie-w-internecie

X Demon w Poznaniu Toaleta – W jakim stanie są toalety w poznańskim klubie?

Toaleta w X-Demon Poznań – Czy jest bezpieczna?

W różnych nocnych klubach można natknąć się na sytuacje, które mogą postraszyć lub rozbawić uczestników. Ostatnio mogliśmy usłyszeć o niezbyt komfortowej sytuacji właśnie w Toalecie X-Demon Poznań. Ale co tak naprawdę się wydarzyło? Gdzie jest nagranie z X-demon? Zanim przejdziemy do rozwinięcia tematu wspomnijmy o poprzednich incydentach jakie działy się w klubach nocnych.

Nagrania uczestników klubu

Zobacz materiał wideo z X-demon i bądź na bieżąco ze wszystkimi materiałami wideo oraz zdjęciami w naszym serwisie zapisując się do newsletter poniżej.

potwierdzenie wiekuNapaść seksualna w toalecie klubu nocnego

Spekulacje z tamtejszej nocy, że śledczy zajęli telefony komórkowe uczestników w nadziei, że odkryją nagrania z incydentu, nie mogły zostać potwierdzone przez policję, ale źródła znajdujące się w pobliżu ludzi są przekonujące, że nie doszło do nagrania.

Szef spotkał się wczoraj z detektywami prowadzącymi dochodzenie w sprawie zarzutów postawionych przez 24-letnią kobietę, która powiedziała policji, że została napadnięta seksualnie w męskich toaletach w sobotnią noc.

Prowadzone jest własne wewnętrzne śledztwo w sprawie tego incydentu, które miało miejsce po tym, jak grupa do ośmiu graczy udała się na długą sesję picia po powrocie w sobotę poprzedniej nocy.

„Policja ma wiele do zrobienia, zanim zakończą swoje dochodzenie”, powiedziała. „Rozmawiałam dziś rano z pełniącą obowiązki komisarza, a ona mówi mi, że prawdopodobnie minie jeszcze kilka tygodni, zanim zakończą śledztwo”. Dopóki to się nie stanie, nie będę oceniać działań tych graczy.

„Zachęcałbym ludzi, by nie osądzali tych ludzi ani wydarzeń towarzyszących temu incydentowi w weekend”

Ale wielu czytelników wzbudziło już złość na zachowanie w toalecie, w tym na incydencie poprzedzającego sobotnią noc pijanego i niewłaściwego zachowania.

*Wpis ma wyłącznie charakter informacyjny

Jak przydatny był ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *