Załóż Darmowe Konto a stronie

Twisto 50PLN

Zarejestruj się na Twisto i odbierz bonus 50 PLN.

Założenie konta nie jest skomplikowane. Kolejny prosty zarobek dla Ciebie. Jedyne co będziesz potrzebować to Telefon i zainstalowana aplikacja. Do działa!

Jak zarobić na TWISTO?

50 PLN za rejestrację w TWISTO.
Poziom trudnośći - Łatwy
9/10

Zarobek: 50PLN
Czas pracy: 15minut
Darmowy sposób? TAK
Czy muszę coś inwestować? Nie, nie musisz! 🙂

Twisto 50PLN bonusu

Co to jest Twisto?

Za możliwość zapłacenia za zamówienie w późniejszym terminie w usłudze imoje odpowiada wspierany przez ING fintech Twisto. Jego algorytmy są w stanie na podstawie danych, które zostawiamy w sklepach, sprawdzić to, czy jesteśmy wiarygodni i czy warto za nas zapłacić.

Jak zarobić 50PLN?

Zaczynamy!

Poniżej przedstawiamy krok po kroku co zrobić aby odebrać 50 złotych za rejestracje w Twisto

Krok 1

Pobieramy aplikację na telefon:

Krok 2

Zakładamy konto(Otwórz darmowe konto). Akceptujemy regulami. Podajemy Email, lokalizację i KONIECZNIE KOD ZAPROSZENIOWY: DAWID986
(Bez wpisania tego kodu nie otrzymasz darmowych 75PLN!)

Krok 3

Tworzymy kod dostępu. Weryfikujemy Numer telefonu. Wybieramy Konto w GBP(otrzymamy większy bonus, bo funty). Podajemy adres zamieszkania, na który zostanie wysłana karta.

Krok 4

Weryfikujemy swoje dane poprzez zdjęcie jakiegoś dokumentu(prawo jazdy, dowód itp) i robimy sobie zdjęcie twarzy, aby system sprawdził czy zgadza się ze zdjęciem na dokumencie.

Krok 5

Wybieramy pakiet konta: SIMPLE –  jest to darmowy pakiet(przesuń palcem w prawo i go znajdziesz) 🙂

Następnie zamów kartę zbliżeniową(wyskoczy okienko w aplikacji) 

Krok 6

Czekamy na kartę kilka dni.  Kiedy dostaniemy kartę, aktywujemy ją wg instrukcji w liście, który otrzymaliśmy wraz z kartą. 

Napisz do mnie, że karta doszła (zakładka kontakt na stronie) – prześlę Ci 1£, za które pójdziesz np. do żabki i kupisz wodę przy użyciu nowej karty. 

Po 12-48 godzin po wykonanej transakcji kartą Monese dostaniemy powiadomienie, że otrzymaliśmy 15 funtów czyli około 75 PLN!

Gotowe! Zarobiłeś/aś 75 PLN!